Dárky pro ptáky

Hnízdo pro ptáky pro bezpečné a příjemné spaní

Malí ptáčci v kleci či voliéře ocení hnízdo pro ptáky, do kterého budou chodit každý večer ulehat a budou do něj moci naklást i vajíčka. Hnízdo pro ptáky je z přírodních materiálů. Může být otevřené či uzavřené, ve kterých, bychom ze zkušenosti řekli, že se ptáčci cítí lépe.

Bidýlek pro ptáky není nikdy dost

U zvířat jsou obecně nejoblíbenější přírodní materiály, proto doporučujeme toto dřevěné bidýlko pro ptáky. Uvidíte, že si ho ten váš také oblíbí.

Houpací hračka pro ptáky

Doporučujeme tuto houpačku pro ptáky, kterou můžete zavěsit kamkoliv do prostoru. Papoušci se vám tak můžou houpat třeba i na lustru.

Krmítko pro ptáky žijící venku

Venkovní ptáci jsou velmi skromní, budou vděčni za jakékoliv krmítko pro ptáky, které jim zavěsíte někam, kam na něj nedosáhne kočka či jiný predátor.

Hlídání papouška na míru

Cestujete a nemáte kolem sebe žádnou hodnou duši na pohlídání vašeho papouška? Zkuste www.hlidanimazlicku.cz. Jsou to profíci v oboru specializující se na hlídání mazlíčků s individuálním přístupem.

Portrét papouška pro jeho majitele

Chcete mít doma originální portrét svého papouška nebo ho věnovat jako dárek? Navštivte web www.baklart.cz a objednejte si jedinečnou kresbu pastelkami nebo uhlem.

Pomozte ptákům v přírodě

Máte rádi přírodu a chtěli byste pomoci volně žijícím ptákům či dalším zvířatům? Podpořte je plnou miskou. Můžete si vybrat z několika druhů zvířat a certifikát na naplnění misky věnovat i jako dárek jinému milovníkovi zvířat.