Dárky pro kočky

Hračky pro kočky a něco navíc

Kočky bezesporu nejvíce potěší hračky, jak škádlítka, různá mávátka, hračky ze sisálu, tak hračky se šantou kočičí či hračky s kozlíkem lékařským. Šanta kočičí (catnip) je bylina, která kočkám ještě s kozlíkem lékařským velmi voní a nazývá se tak „kočičí drogou“. Kočky jsou po nich jak divé. Neznáme jedinou kočku, které by aspoň jedna z bylin neučarovala. S hračkou se šantou nebo kozlíkem se mazlí, olizují ji, škrábouji… Hračku po hraní doporučujeme nechat uschnout a zavřít do zavařovací sklenice, aby vám dlouho vydržela „voňavá“. Ano, co si budeme povídat, zrovna ten kozlík nám moc nevoní 🙂

Dvířka pro kočky žijící uvnitř i venku

Abyste nemuseli pořád chodit otvírat kočičce dveře, pořiďte jí kočičí dvířka. Instalují se do dveří a kočka jimi může kdykoliv projít tam i zpět. Kočičí dvířka vám ušetří spoustu času a taky nervů, protože z vlastní zkušenosti víme, že kočky chtějí ven především brzy ráno a za chvíli zase zpátky…

Kamera pro kočky

Zajímá vás, co vaše kočka vyvádí, když zrovna nejste doma? Vyzkoušejte webkameru, díky které budete moci svou kočku sledovat po telefonu.

Zvědavé kočky milují větrání

Bohužel se při ventilačním větrání občas stává, že kočka v okně ve snaze podívat se ven, uvízne. Je lepší tomu předejít, existuje pro to vychytávka ochranná mřížka do oken. Zdá se to jako hloupost, ale koček uvízlých v oknech je každoročně velké množství, a přesto se tomu stále nevěnuje pozornost. Pokud nejste zrovna doma, vyproštění kočky z okna může přijít už bohužel pozdě…

Automatické krmítko pro kočky

Zdrželi jste se v práci a vaše hladová kočka už doma netrpělivě přešlapuje a nemůže se dočkat vašeho příchodu, po kterém dostává večeři? Taková naštvaná kočička se vám může nepěkně odvděčit, proto jí doporučujeme pořídit automatické krmítko pro kočky. Ušetří vám nervy a možná také poškrábaný nábytek a počůraný gauč. Jen v něm nezapomeňte vyměňovat baterky, to by vám kočka nepoděkovala 🙂

Hlavolamy pro kočky

Máte doma kočičku, která potřebuje zhubnout? Máme pro ni řešení. Kupte jí interaktivní krmítko.  My máme vyzkoušené toto, říkáme mu hlavolam pro kočky. Kočka se tak zabaví, krmení jí vystačí na delší dobu a ještě u toho spálí pár kalorií a zaměstná hlavu. Máme to ověřené, funguje perfektně!

Laser pro kočky

Kočky milují chytání světýlka z laseru. Nevýhodou je, že vy budete muset být na druhém konci laseru a pohybovat s ním. Ale vaše kočka bude nadšená. Nikdy však kočce ani nikomu jinému nesviťte laserem do očí!

Kočičí koulodráha

Kočky zbožňují šťouchat do kuličky v kočičí koulodráze. Výhoda je, že se u toho obslouží samy 🙂

Pelíšek pro kočky pro mrazivé dny

Kočky milují teplo a pohodlné pelíšky. Skvělý nápad je obojí spojit a pořídit kočce závěsný kočičí pelíšek na topení nebo kočičí pelíšek na parapet. Vaše kočka si ho zamiluje!

Kočka na balkoně v bezpečí díky kočičí síti

Chcete kočku pouštět na balkon, ale bojíte se, že by z něj mohla spadnout? Bohužel se to stává. Kočka je sice velmi obratná a šikovná při chození po úzkém záhradlí nebo parapetu, ale může ji zaujmout třeba pták nebo se něčeho lekne a spadne. Nainstalujte na balkon kočičí síť, díky které bude vaše kočka na balkoně v bezpečí i bez vašeho dozoru.

Kočky milují vodu z kočičí fontány

Že vaše kočka ještě nemá vychytávku zvanou kočičí fontána? Jsme si jisti, že ji pořízením fontány pro kočky velice potěšíte. Je prokázáno, že kočky v kočičí fontánky pijí více než ze stojaté vody, proto se kočičí fontánka hodí také pro kočky, které mají problém s ledvinami a nařízenou častou hydrataci.

V boji proti klíšťatům

Přisání klíštěte je lepší předcházet antiparazitálním obojkem, antiparazitálním sprejem nebo antiparazitálními kapičkami spot-on Frontline, se kterými máme velmi dobré zkušenosti. U koček volně se pohybujících venku je z bezpečnostních důvodů lepší používat spot-on než antiparazitální obojky. Spot-on se aplikuje po kapičkách na páteř kočky a funguje výborně.

Největší blbost roku…

Ano, pro nás je to sice nepochopitelná blbost, ale když kočkám se tolik líbí – hračka pro kočky s motýlky…Funguje na baterky a po stisknutí tlačítka se motýlek na drátku začne pohybovat. Vždyť to říkáme, prostě blbost! Kočka motýlka sleduje, honí a chytá.

Portrét kočičky pro jejího majitele

Chcete mít doma originální portrét své kočičky nebo ho věnovat jako dárek? Navštivte web www.baklart.cz a objednejte si jedinečnou kresbu pastelkami nebo uhlem.

Pro milovníky koček

Je nám jasné, že když milujete kočky, musíte je mít prostě všude, stejně jako my. Nezbytné drobnosti pro milovníky koček najdete tady.


Ale však to znáte, kočky stejně nejvíc potěší obyčejná krabice…