Dárky pro psy

Něco na (mlsný i čistý) zub

Pes ocení něco na zub a vy zase to, že vám nerozkouše nové boty nebo dětské hračky… Sušené maso psa zabaví a zároveň mu jemně vyčistí zoubky. Nebo zkuste pamlsky z bůvolí kůže, ochutnávku však nechte raději na psovi.

GPS obojek jako ochrana před ztrátou psa

Bojíte se zaběhnutí psa za zvěří či za hárající fenou? Kupte mu GPS obojek, pomocí kterého ho jednoduše vysledujete pomocí aplikace. Je to ideální doplněk pro psy, kteří nemají stoprocentní přivolání.

Identifikační známka pro psy (DogID)

DOGID.cz Jediná známka pro psy, která necinká!250x250

Vyvléká se vám pes z obojku nebo vás irituje, jak jeho psí známka při každém jeho pohybu zacinká? Řešením je psí známka dogID, která se skládá ze dvou částí, a to ze silikonového proužku s očky a nerezového štítku, na kterém je gravírováný text vytvořený pomocí laseru. Obsahuje vaše kontaktní údaje pro případ, že by se vám pes zaběhl. Z této známky se nevyvlékne, zároveň psa neškrtí, netíží a dobře velmi vypadá. Obojek disponuje reflexním proužkem a je na něj možné připnout malé LED světýlko pro usnadnění nalezené psa ve tmě. Obojky dogID jsou k dodání ve dvou velikostech, sednou tedy jak velkému, tak malému psovi.

Miska pro psy žijící venku

Máte psa venku a řešíte přes zimu problém se zamrzání vody v misce? Co takhle vyhřívaná miska pro psa, která zabrání tomu, aby v zimě voda zmrzla a vařené jídlo hned vystydlo? Za nás je to skvělá vychytávka pro psy žijící venku.

Automatické krmítko pro psy

Má váš pes v hlavě zabudovaný budík, díky kterému přesně ví, kdy má dostat večeři? Vroubek si u něj uděláte, když ji nedostane včas, proto psovi pro všechny případy raději pořiďte automatické krmítko pro psy nebo automatický dávkovač na krmení. Můžete se tak občas i zdržet v práci a pes se na vás nebude zlobit.

Online psí škola

Nebaví vás se psem dojíždět na výcvikové hodiny na cvičák, ale potřebovali byste s jeho chováním něco udělat? Ideální možností pro vás je online psí škola, díky které hravě vychováte štěně, vycvičíte psa či ho odnaučíte nežadoucímu chování, kterým vás vytáčí. Takže taková online škola pro psy jsou rovnou dva dárky v jednom, co říkáte?

Výcvik a výchova psa doma

Každý pes by měl být vychovaný a měl by zvládat základní povely. Pokud si troufnete svého psa cvičit doma, vyzkoušejte web o výcviku psů, kde najdete postup výcviku jednotlivých povelů.

Střihací strojek pro psa

Platíte pravidelně spoustu peněz za stříhání psa? A co si ho zkusit ostříhat doma? Stačí jen trocha cviku a váš pes bude vypadat jako ze škatulky. Velkou nabídku střihacích strojků pro psy najdete zde.

Pláštěnka do deštivého počasí

Venčení psa je potřeba za každého počasí. Pokud váš pes déšť nesnáší, navlékněte mu psí plášťěnkupláštěnka pro malé psy, pláštěnka pro střední psy a pláštěnka pro velké psy. Pláštěnku jistě oceníte i vy proto, že psa nebudete muset po venčení několikrát denně celého sprchovat od bláta.

Psím pisoárem k čistšímu prostředí

Vadí vám očůrané stromky a květiny na zahradě? Pořiďte pejskovi psí pisoár. Jednoduše se umístí do venkovního prostoru tam, kde chcete šetřit prostředí. Hodí se ale také pro malá plemena, která jsou zvyklá venčit se doma na plenu, nebo pro nemocné psy či psy v rekonvalescenci.

Kéž by ty míčky někdo házel za nás…

Miluje váš pes házení míčku, ale vás už to vytáčí k nepříčetnosti? Kupte si/mu automatický vrhač míčků. Ušetří vám ruce i nervy a pes se zabaví sám.

Horko? Pomůže psí bazén 

Letní období s vysokými teplotami je pro psy velmi náročné. Kupte mu nafukovací bazének pro psy na zchlazení a když bude nejhůř, můžete se v něm vykoupat s ním. Jestli máte zájem o stylovější bázen pro psy, doporučujeme tento zabudovaný bazén ve tvaru kosti.

Je váš pes náruživý? Co takhle mu pořídit psí milenku?

Co říkáte? Ať si pes taky užije? Super, souhlasíme, v tom případě koukněte sem.

Perfektně čisté tlapky bez námahy? Čistič tlapek!

Jak zajistit, aby měl pes opravdu čisté tlapky po příchodu z venku v blátivém období? Nebaví vás mu tlapky několikrát denně otírat či omývat? Na to tady máme skvělou vychytávku pro psy – čistič tlapek pro malé pejsky a čistič tlapek pro střední a velké psy. Stačí jen teplá voda a tlapky budou zase krásně čisté.

Chlupy všude? Skoncujte s nimi!

Jako chovatelé psů nemůžeme dopustit na hřeben tzv. furminátor. Nevíme sice, kdo ho vymyslel, ale byl to koumák. Furminátorem se srst krásně vyčeše a zbaví mrtvých chlupů, které byste bez jeho pomoci pak sbírali po bytě. Pokud máte chlupy na oblečení, jednoduše se jich zbavíte pomocí válečku na chlupy.

Cestovní miska pro psa – pomocník na cesty

Cestujete se svým psem a jeho potřeby vám zabírají většinu zavazadla? Co takhle psovi pořídit vychytávku zvanou  silikonová skládací miska pro psa? Dá se využít jak na vodu, tak i na granule. Má dokonce i praktické víčko a její další výhodou je velmi malá hmotnost.

Zatočte s klíšťaty

Z tohohle dárku psi asi radost mít nebudou, ale co, je to potřeba! V období sezóny klíšťat se bez správné pinzety na klíšťata prostě neobejdete. Samozřejmě je lepší přisátí klíštěte předejít vhodnými antiparazitiky pro psy. Můžete využít antiparazitální obojkyspot-on nebo antiparazitální sprej. Spot on antiparazitikum pro psy je v tekuté formě a aplikuje se psovi po kapičkách po páteři. A funguje výborně!

Designový pelíšek, který nemá kdekdo

Určitě má váš pes nějaký psí pelíšek, ale má takový psí pelíšek, který přírodní a hodí se k designu vašeho bytu? Že ne? To je dnes ovšem nutnost, designové psí pelíšky vybírejte tady. Něco takového doma jen tak někdo nemá.

Psí kočárek pro starší a nemocné psy

Je váš pes starý nebo nemocný, nemůže chodit a vy ho chcete brát na delší vycházky s sebou? Pořiďte mu psí kočárek. Pes se bude pohodlně vozit a vy spálíte i nějakou tu kalorii navíc.

Za čisté vozidlo bez chlupů

Vozíte psa často v autě na zadních sedačkách a vadí vám psí chlupy zapíchané do sedačky? Řešením může být potah na zadní sedadla. Potah jednoduše nandáte a sundáte a je navíc pratelný.

Pamlskovník na psí pamlsky

Dáváte si pamlsky pro psy do kapes a zůstává vám v nich potom spousta drobků nebo vám kapsu omastí? Bodejť by ne, proto na pamlsky existují speciální kapsičky pamlskovníky. Dají se připnout na pásek nebo na kalhoty. Ušetří vám spoustu nervů a poděkuje vám i vaše pračka.

Portrét psa pro jeho majitele

Chcete mít doma originální portrét svého psa nebo ho věnovat jako dárek? Navštivte web www.baklart.cz a objednejte si jedinečnou kresbu pastelkami nebo uhlem.

Hlídání psa na míru

Potřebujete občas někam odjet bez psa, ale nemá vám ho kdo pohlídat? Zkuste www.hlidanimazlicku.cz. Jsou to profíci specializující se na hlídání zvířat s individuálním přístupem.

A v neposlední řadě dárky pro milovníky psů

Zarytého milovníka psů jistě potěší dárky se psí tématikou. Co takhle samolepku nebo ceduli s jeho oblíbeným plemenem psa? Jukněte sem a vybírejte.