Dárky pro hlodavce

Doufáme, že nám zde odpustíte, že jsme do sekce hlodavců zařadili z technických důvodů i králíka, který hlodavec není.

Hlavolam pro hlodavce, aby i krmení byla zábava

Protože jsou králíčci velmi inteligentní zvířata, jistě je potěší přírodní hračky ze dřeva, proutí nebo sisálu či hlavolam pro králíky. Pod jednotlivé vyndavací části hlavolamu se schovají pamlsky, které pak králíček hledá. Zabaví se tak na dlouhou dobu a zaměstná i mozek.

Dřevěná klec jako designový prvek do vašeho bytu

Vadí vám plastové klece a jejich hrozné barevné provedení? Úplně vás chápeme. My jsme to doma vyřešili tak, že jsme morčatům pořídili krásnou dřevěnou dvoupatrovou klec, která je zároveň designovým prvkem našeho bytu a všichni ji obdivují. Dřevěná klec je opracována tak, aby ji nepoškodila zvířecí moč, dá se tedy lehce omýt a desinfikovat. Tato dřevěná klec je vhodná i pro králíčka. Její nevýhodou však je, že je poměrně těžká a komplikovaně se převáží.

Pohodlný vlněný pelíšek pro hlodavce

Nikdy bychom to do hlodavců a králíčků neřekli, ale víme, že vlněný pelíšek si prostě zamilují. Nejvíce oblíbený je u morčat, křečků a králíčků.

Lehce přenosná klec pro hlodavce

Pokud s králíčkem nebo morčaty někdy cestujete, víte, jak složitá je přeprava klece. Je tady však jedno velmi pohodlné řešení, a tou je nylonový výběh pro hlodavce, který funguje jako praktická, skládací přenosná klec pro zvířata. Jednoduše se složí, je lehká a dá se prát. My si ji nemůžeme vynachválit.

Ohrádka pro bezpečné běhání po trávě

Králíčci a morčata milují běhání po trávě a její spásání. Určitě je potěší venkovní ohrádka pro hlodavce či jiný výběh pro hlodavce. Některé mají i vrchní díl, který brání napadení zvířete predátory. Pokud přes ni přehodíte nějakou látku, poskytnete tak zvířeti potřebný stín ve slunných dnech. Zvíře však nikdy nenechávejte bez dozoru a dopřejte mu dostatek pitné vody, případně sena. Oblíbené ohrádky pro králíčky a morčata jsou i tyto. Pokud zvířátko dáváte proběhnout ven na trávu, nezapomeňte na antiparazitální péči.

Manikúra pro hlodavce z pohodlí domova

Drápky hlodavců a králíčků neustále dorůstají. Proč ale zvířata kvůli tomu stresovat přepravou k veterináři, když jim drápky můžete ostříhat doma? Jen je k tomu potřeba mít vhodné náčiní. Budou se vám tedy hodit tyto nůžky na drápky a nebo tyto kleštičky na drápky. Nevíte, jak králíčkovi či morčátku ostříhat drápky nebo se toho bojíte? Koukněte na tento jednoduchý návod. S ním to zvládne každý.

Profesionální hlídání mazlíčků

Cestujete a nemáte kolem sebe nikoho, kdo by se vám po čas vaší dovolené o mazlíčka postaral? V tom případě zkuste www.hlidanimazlicku.cz. Jsou to profíci v oboru specializující se na hlídání mazlíčků s individuálním přístupem. Ať si i mazlík užije dovolenou, co?

Portrét mazlíčka pro jeho majitele

Chcete mít doma originální portrét svého mazlíčka nebo ho věnovat jako dárek? Navštivte web www.baklart.cz a objednejte si jedinečnou kresbu pastelkami nebo uhlem.

Pomozte přírodě

Máte rádi přírodu a chtěli byste pomoci volně žijícím zvířatům? Podpořte je plnou miskou. Můžete si vybrat z několika druhů zvířat a certifikát na naplnění misky věnovat i jako dárek jinému milovníkovi zvířat.